Prachtige natuur, bijzondere dieren en perfecte organisatie

Wij zijn twee vriendinnen die inmiddels meerdere keren met Mambulu! Safaris naar Afrika zijn gereisd en elke keer weten ze ons weer te verrassen! Ook dit jaar hebben we zonder twijfel opnieuw gekozen voor Mambulu! Safaris, en het was wederom een fantastische ervaring.

De begeleiding van Rob is, zoals altijd, tot in de puntjes geregeld. Vanaf het eerste contact tot aan de terugreis voel je dat alles met zorg en aandacht is georganiseerd. Rob luistert goed naar je wensen en weet precies welke lodges en gebieden bij je passen. Dat geeft ontzettend veel vertrouwen en zorgt ervoor dat je volop kunt genieten van de reis zelf.

South Luangwa National Park

Tijdens deze safari hebben we vier plekken bezocht, drie in South Luangwa en één in de Lower Zambezi. Wat een diversiteit! Elke locatie had zijn eigen charme en unieke wildlife. We hebben werkelijk van alles gezien: van wilde honden en luipaarden tot talloze vogels, olifanten en leeuwen. Elke dag bracht weer nieuwe verrassingen en bijzondere ontmoetingen. 

Onze kampleider Joseph in The Three Rivers Camp sprong er bovenuit vanwege zijn gastvrijheid en enthousiasme over de omgeving en dieren. Hier hebben we tijdens onze night drive, twee mannetjes leeuwen (broertjes), zoekend naar prooi, dwars door ons kamp zien lopen.

Lower Zambezi National Park

Een moment dat ons enorm aan het lachen maakte, was de vindingrijke manier om de tseetseevliegen op afstand te houden: een blikje met brandende olifantenpoep achter op de jeep binden! Simpel, effectief en heerlijk typisch Afrika, het leven kan zo mooi én eenvoudig zijn.

Rustende leeuwen tijdens game drive in Lower Zambezi National Park in Zambia
Leeuwen in Lower Zambezi National Park Zambia

Perfect organisatie

Kortom: een reis vol prachtige natuur, bijzondere dieren en perfecte organisatie.

Dankzij Mambulu! Safaris hebben we opnieuw herinneringen gemaakt die we nooit meer zullen vergeten. Voor iedereen die droomt van een echte Afrikaanse safari: Mambulu! Safaris is absoluut een aanrader!

Lieve groet, Jannie en Conny

Deel deze pagina: