Wildlife fotografie safari in Zambia

Voor de 3e x fotografie safari in Zambia met Mambulu! Safaris, dit keer  naar Kafue National Park, tot in Busanga Plains en South Luangwa National Park, mijn favoriete park in Zambia. 

Kafue National Park en Busanga Plains

Voor de Busanga Plains moet je helaas wel stukje rijden, 6u vanuit Mukambi lodge, maar zeker de moeite waard,  open graslanden met veel puku’s & lechwe’s, leeuwen en uiteindelijk ook de laatste dag cheeta’s gezien. Het kamp is prachtig gelegen, en elke avond olifant op bezoek die van de vijgenboom kwam smullen. 

South Luangwa National Park

South Luangwa is voor mij thuiskomen, weer bij Peter & Chichi van Track & Trail gelogeerd, heb fantastisch mooi huisje gekregen aan de rivier, met ligbad, salon, …werd verwend omdat ik al 3e x terugkwam. Weer super mooie dagen beleefd. 

Redding giraf in South Luangwa National Park

De 1e morgen zelfs giraf “gered”, hadden hem helaas gepot met strop rond zijn poot, Peter heeft direct parkwachters en veterinaire verwittigd en deze zijn hem komen “redden”, hebben hem verdoofd en strop verwijderd…en wij mochten erbij zijn, wat een ervaring!! 

Natuurlijk ook Lucy gespot, en wilde honden  en zoveel meer… 

Weer heerlijk genoten dankzij Rob! 

Groeten,
Linda

Deel deze pagina: